Cyber Security Workshop

Për të gjithë entuziastët e sigurisë së sistemeve kompjuterike.
Demonstrim të skenarëve se si operon një pen tester (penetration tester), skenarë nga jeta e
përditshme se si sulmohen sistemet kompjuterike, sa jemi të rrezikuar dhe si mundemi të permirësojmë sistemin.

I ftuar nga Kosova:

Ardian Haxha
(Mozilla Rep, Fedora Ambassador)

Data: 7 Mars 2015Ora: 16:00
Ku: Talent Garden Albania

Eventi në Facebook.

Update: Foto nga Eventi

cyber1 cyber3 cyber4 cyber5 cyber7 cyver2

2 Komente në “Cyber Security Workshop

  1. Pershendetje.
    Eshte live event ky? Ne ca vendi zhvillohet dhe a esht e hapur per te gjith apo si behet pjesmarrja?

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen me *