‘I Love Fedora’ Meetup

Në qoftë se keni ndërmend të festoni 14 Shkurtin diku tjetër, ndoshta ky event nuk është për ju!

Çokollata, Linux dhe komunitet ju presin gjatë takimit të parë të Fedora në Shqipëri.
Sillni laptopet dhe USB me vete që t’ju instalojmë një kopje të freskët të Fedora, të ekzekutueshme direkt nga USB,
Gjithashtu do të njihemi dhe pak më afër me Red Hat, kompaninë mëmë të Fedora, si dhe do inicojmë një bisedë rreth ndryshimeve të Fedora me Ubuntu.

Stickers, Pins dhe selfie për të gjithë!
Ju mirëpresim!

Adresa: Rr. Brigada VIII, Bllok, Tiranë
Ora & Data: 14 Shkurt 2014, 16:00

 Update: Foto nga Eventi

fedora1 fedora2 fedora3 fedora4 fedora5 fedora6 fedora7

4 Komente në “‘I Love Fedora’ Meetup

  1. Pingback: Jona Azizaj, ambasadorja e parë e projektit Linux Fedora në Shqipëri - Open Labs Albania

  2. Pingback: Jona Azizaj: How Do You Fedora? - Fedora Magazine

  3. Pingback: Jona Azizaj: How Do You Fedora? | Fedora Colombia

  4. Pingback: Jona Azizaj: How do you Fedora? – Kevinhng86 Blog

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen me *