LPI Albania Open Day #2

Më 13 Shtator skuadra e LPI Albania rikthehet me eventin LPI Albania Open Day #2. Këtë rradhë do të jemi në qytetin e Vlorës për të vazhduar me prezantimin e Linux Professional Institute Certifications pranë komunitetit open source të këtij qyteti.

Për të gjithë të apasionuarit pas sistemit operativ Linux do të prezantohet mundësia e standartit më të ri të çertifikimeve IT, detajet e nevojshme për tu regjistruar dhe për rezervimin e provimit, burimet ndihmëse për përgatitjen e provimit.

Bashkëbisedimi i rradhës do të mbahet në ambjentet e qendrës ‘Smart Center‘.  Ju mirëpresim!

Eventi në Facebook

Kur: Smart Center, Lgj. ‘Osman Haxhiu’ Banesa “Sotir Kule”, përbri Gjyqit të Vjetër, Vlorë

Ku: Ora: 13:00 – 13 Shtator 2014 O

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen me *