MozCafé Tirana #2

Mozilla Caffe

Këtë të hënë, organizohet për herë të dytë nga Komuniteti Mozilla Albania dhe Open Labs takimi MozCafé Tirana #2.

Të ftuar nderi kemi Mozillian-in dhe Mozilla Rep Giannis Konstantinidis, i cili do shpërndajë me ne eksperiencën e komunitetit Mozilla Greece dhe jo vetem. Gjithashtu do flasim dhe për bashkëpunimin midis komuniteteve rajonale Mozilla dhe angazhimin për projekte të përbashkëta.

Të gjithë jeni të mirëpritur në këtë takim.

Ku: Open Labs

Kur: Ora:18:00 | 27 Tetor 2014

Hyrja është falas.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen me *