MozCoffee Tirana #1

MozCoffee është takimi informal i komunitetit Open Labs dhe Mozilla Albania për të diskutuar mbi të rejat e Mozilla dhe produkteve dhe evente të komunitetit.

Gjatë kësaj rradhe, do të kemi mundesinë të testojmë nga afër prototipin më të ri te tableteve me Firefox OS !
Ejani të flasim rreth pajisjeve Firefox OS dhe për të luajtur nga afër me pajisjet, që ende nuk mund t’i gjeni diku tjetër në Shqipëri!

 

Kur: 10 Maj 2014. Ora 16:00

Ku: Tirana Express

 

Update

Foto nga eventi

MozCoffee ne Tirane

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen me *