Mozilla Weekend Tirana 2015

Je gati për edicionin e dytë të Mozilla Weekend në Tiranë?

Më shumë dhelpra, më shumë dinosaura dhe më shumë “zilla” në 2015.

Detaje së shpejti!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen me *