Open Source VoIP -Workshop

Teknologjia Voip

Workshop rreth teknologjisë VoIP duke trajturar protokollet SIP ,IAX2, H.323 si dhe duke prezantuar open source software për t’i përdorur në ambjentet shtëpiake, biznesi me vetitë e kërkuara si : Konferenca Audio/Video, Dërgesa Zanore , Integrim me Librin e Adresave, Mesazher Çasti etj.

Kur: 1 Shkurt 2014. Ora: 15:00

Ku:  Tirana Ekspres. Rruga George W. Bush, 1001 Tirana, Albania

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen me *